What's Next Meeting
2019

Dlaczego?

Konferencja pozwoliła zintegrować młodych ludzi zainteresowanych biznesem, edukacją, personal brandingiem i nowymi technologiami z ekspertami, którzy pomogą im się rozwinąć.

Została zrealizowana w ramach olimpiady projektów społecznych Zwolnieni z Teorii, w której wszyscy uczestnicy projektu zostali nagrodzeni tytułem finalisty.

0
Uczestników
0
Mówców
0
Partnerów

Mówcy

Media o nas

Zagubienie młodzieży wśród potencjalnych dróg kariery oraz niepewność przy wyborze własnej ścieżki rozwoju to problem, który chcą rozwiązać organizatorzy imprezy What’s Next Meeting. Wydarzenie odbędzie się w dniach 30-31 marca w Gmachu Głównym Politechniki Warszawskiej.

“W konferencji “od młodych, dla młodych” wezmą udział także laureaci prestiżowych nagród Forbesa. Nazwiska najbardziej utalentowanych młodych przedsiębiorców z listy “25 under 25” pojawią się także w agendzie What’s Next Meeting. Porozmawiamy z nimi o działalności społecznej i tym, jak może przysłużyć się ona nam samym.”
“O Olimpiadzie dla młodzieży „Zwolnieni z teorii” opowiedzieli goście audycji – Jan Kundziołka z Social Wolves oraz Nina Marszałek – finalistka tegorocznej olimpiady która realizowała projekt What’s Next Meeting.”